Soutěž o stolní hru Loony Quest

Soutěž o stolní hru Loony Quest

Konec soutěže
15.12.2019

Kdo si hraje nezlobí. A dokonce se může i něco naučit! Stolní hra Loony Quest pro 2 - 5 hráčů podpoří nejen rodinné vztahy, ale také řadu prospěšných dovedností. Baví menší, větší i dospělé. Hodí se i jako party hra. Nyní o 2 kousky můžete soutěžit.

Podpořte v sobě i ve svých dětech nebo vnoučatech kreativitu, pozornost, práci s prostorem i jemnou motoriku. Rychlá hra Loony Quest toto vše nabízí. Nenechte se odradit složitým názvem, hra je velmi snadno pochopitelná. Principem je na průhlednou destičku namalovat „bezpečnou“ trasu od startu do cíle. Teoreticky nic složitého. Jenže, kde přesně nebezpečí leží si musíte zapamatovat během 30 vteřin. Právě tolik máte na shlédnutí podkladového obrázku trasy. Pak už je to na vás. Tras je v krabici dostatečné množství a obtížnost se navíc zvyšuje. Nebojte se, že byste si trasy zapamatovaly. Výzva je to i při opakovaném hraní. 

Soutěž trvá do 15. 12. 2019 a výherce vyhlásíme do 19. 12. 2019.

Hlavní cena

Stolní hra Loony Quest
Martin Bojtár
Stolní hra Loony Quest

Hlavní cena

Stolní hra Loony Quest
Milena Cebulová
Stolní hra Loony Quest

Jedinou podmínkou soutěže je bezplatná registrace na našem webu www.dobrakondice.cz

Po skončení soutěže vylosujeme z registrovaných uživatelů dva výherce, které poté zveřejníme na našich stránkách a facebooku.

Do soutěže jsou automaticky zahrnuti i ti, kdo jsou již registrováni.

Nejčtenější

Mohlo by vás zajímat

instagram-svg c17d5218-e2fc-42ea-819e-539ea2e6c70d-svg Capa 1