Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Pohybová výzva na listopad. Protančete celý měsíc!

Publikováno: 1.11.2021
Pohybová výzva na listopad. Protančete celý měsíc!

Marie Cicvárek Fléglová

Redaktorka

Více o autorovi

Je zdrojem dobré nálady, naplňuje tělo energií, snadno vykouzlí úsměv, dokáže nakopnout na celý den nebo zbavit špatné nálady, formuje postavu, anebo dodává sebevědomí. Tanec. Pojďte se s námi protančit celým listopadem!

Ptáte se, proč tančit, když žádné dovednosti nemáte? Ani nemusíte! Tančete, jak chcete, ale to nejdůležitější – dělejte to naplno. A stejně procítěně, jak když si doma zpíváte sami ve sprše nebo během vaření. A co víc, za 30 dní se můžete z nováčka stát zdatným tanečníkem. Budete se cítit jistě a každý den bude o to hezčí. Navíc si díky tanci zpevníte střed těla, nohy nebo ruce. Tanec z vás zkrátka a dobře udělá nového člověka – veselejšího, spokojenějšího a trochu více nad věcí. A to se obzvlášť v tomto období, kdy na spoustu z nás padá podzimní splín, skutečně hodí.

Tancem proti smutkům

Zapomeňte na „šlapání zelí“, při tomto tančení se opravdu zapotíte! Vybrali jsme pro vás několik tanečních videí z YouTube, při nichž se nudit nebudete. Rozpis je na 3 týdny, záměrně. Ten poslední listopadový necháme na vás. Můžete si nakombinovat již odcvičené lekce, které vás nejvíce zaujaly, nebo si zkrátka zatančit každý den podle své fantazie. A klidně zapojte i partnera nebo děti. Uvidíte, že i je to bude bavit.

Týden 1

 1. Tanec 1
 2. Tanec 2
 3. Tanec 3
 4. Tanec 4
 5. Tanec 5

Týden 2

 1. Tanec 6
 2. Tanec 7
 3. Tanec 8
 4. Tanec 9
 5. Tanec 10

Týden 3

 1. Tanec 11
 2. Tanec 12
 3. Tanec 13
 4. Tanec 14
 5. Tanec 15

Zdroj fotografií v tomto článku: Shutterstock.com

Štítky článku

 

Nemáte ještě svůj účet?

Zaregistrujte se a získáte u nás zcela zdarma řadu výhod :)