Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Soutěž o antistresové omalovánky Říše snů

Publikováno: 7.11.2019

Konec soutěže 30.11.2019

Také vám připadá, že občas v sobě neseme minimálně dvě osobnosti? Zatímco jedna nám pomáhá s plánováním, oganizací a učením, ta druhá je tak trošku bohémská, hranice jí nedělají dobře, ale zase má skvělé nápady. Ano, patří k nám obě. Jak je však „skamarádit“? Jednou z cest je zapojit kreativitu do každodennosti. A s tím vám pomohou i omalovánky Říše snů, o které budeme tento měsíc soutěžit. Navíc skvěle odbourávají stres a tím nám pomohou zvládat i náročnější životní okamžiky.

Může se zdát, že omalovánky jsou „jen“ pro děti. Opravdu? Kde jsme k tomuto názoru dospěli? Omalovánky v našich osobnostech totiž stimulují řadu prospěšných věcí a na ty neprospěšné a unavující zase tlumí. Navíc jednotlivé části učí vzájemně komunikovat a spolupracovat. Při vybarvování spojujeme soustředěnost na detail, kreativitu a hlavně - zastavujeme myšlení. Ano, to je ten cíl, o který se snaží řada jogínských a meditačních technik. A ono přitom stačí „pouze“ vymalovávat. Pojďte to zkusit s námi. Vybrali jsme pro vás takové, které pracují i na nevědomé úrovni. Vězte, že si nejen odpočinete, ale možná i přijdete na řešení situací, které dosud neměli řešení. 

Soutěž o troje omalovánky proti stresu: Říše snů, Kerby Rosanes, nakladatelství Grada, 2016 trvá do 30.11.2019.

Výherce vyhlásíme do 10. 11. 2019.

Pravidla soutěže

Jedinou podmínkou soutěže je bezplatná registrace na našem webu www.dobrakondice.cz

Po skončení soutěže vylosujeme z registrovaných uživatelů tři výherce, které poté zveřejníme na našich stránkách a facebooku.

Do soutěže jsou automaticky zahrnuti i ti, kdo jsou již registrováni.

Co můžete vyhrát

 • Hlavní cena

  Antistresové omalovánky Říše snů

  Lenka Chovancová
 • Hlavní cena

  Antistresové omalovánky Říše snů

  Ivana Semencová
 • Hlavní cena

  Antistresové omalovánky Říše snů

  Lenka Pražmová
 

Nemáte ještě svůj účet?

Zaregistrujte se a získáte u nás zcela zdarma řadu výhod :)