Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Soutěž o exkurzi k medvědům v Českém Krumlově a Omega 3

Publikováno: 4.9.2019

Konec soutěže 30.9.2019

Chcete s dětmi či vnoučaty zažít něco netradičního? Pak se rozhodně zúčastněte naší soutěže o rodinné vstupné na exkurzi k medvědům v Českém Krumlově. Vězte, že takhle blízko jste ještě medvědovi nebyli. A protože medvědům tolik chutná a prospívá Omega 3 mastné kyseliny, dostanete tuto pochoutku i vy. A to dokonce roční balení pro celou rodinu.

Zpestřete si své dny a vyrazte do čarovného Českého Krumlova. Díky nám budete mít možnost zažít toto město nově. Soutěžíme totiž o dvě rodinné vstupenky, které vás opravňují ke skutečně blízkému osobnímu setkání s krumlovskými medvědy. Ti tu spokojeně žijí pod laskavým dohledem medvědáře pana Jana Černého. S tím jste se mohli setkat i v úspěšném večerníčku Putování s medvědy. Ten svým svěřencům dokonale rozumí. Péče o medvědy je jeho vášní a životním posláním. A dopřává jim opravdu to nejlepší. Jednou z lahůdek, které jim dopřává, jsou  Omega 3 mastné kyseliny, I medvědům totiž pomáhá upevňovat jejich zdraví. A  navíc jim Omega 3 opravdu chutná. Oslovili jsme společnost NaturaMed a ta nám do soutěže poskytla hned 2 roční rodinná balení.

Soutěž o 2 rodinné vstupenky na exkurzi k medvědům + 2 rodinná balení OmegaMarine Family trvá do 30. 9. 2019.

Výherce vyhlásíme do 10. 10. 2019.

Děkujeme společnosti www.naturamed.cz za možnost upevnit vaše zdraví prostřednictvím kvalitního doplňku stravy OmegaMarine Family.

Pravidla soutěže

Jedinou podmínkou soutěže je bezplatná registrace na našem webu www.dobrakondice.cz

Po skončení soutěže vylosujeme z registrovaných uživatelů dva výherce.

Do soutěže jsou automaticky zahrnuti i ti, kdo jsou již registrováni.

Co můžete vyhrát

  • Hlavní cena

    Setkání s medvědy + roční OmegaMarine Family

    Petra Kluzáková
  • Hlavní cena

    Setkání s medvědy + roční OmegaMarine Family

    Lucie Hájková
 

Nemáte ještě svůj účet?

Zaregistrujte se a získáte u nás zcela zdarma řadu výhod :)