Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Soutěž o Matcha Tea

Publikováno: 2.7.2019

Konec soutěže 31.7.2019

Tradiční nápoj buddhistických obřadů v Japonsku si v posledních letech získal pevné místo v mnoha domácnostech. Proč? Protože má nesmírné účinky na naše fyzické tělo i psychiku a zároveň je velmi lahodný. My vám nyní přinášíme možnost vyzkoušet si MatchaTea na vlastní kůži. Soutěžte s námi o 3 balíčky Matcha Tea Harmony.

Jak již bylo naznačeno, Matcha Tea má díky svým účinným látkám řadu skvělých vlastností. Dokáže nás povzbudit, zlepšuje paměť i soustředění, navozuje příjemné uvolnění a dokonce i detoxikuje organismus. Protože obsahuje vysokou koncentraci tzv. epigalokatechin galátu, dokáže velmi účinně stimulovat i náš imunitní systém. To je podpořeno i obsaženými vitamíny (A, E, C) a minerálními látkami (železo, draslík, vápník). Protože urychluje metabolismus, je skvělým pomocníkem i při redukčních dietách. K tom uvšemu skvěle chutná. Obzvlášť, pokud jeho jemné tóny popoříte datlí.

Pokud jste o japonském čaji Matcha ještě neslyšeli, vězte, že si vaši pozornost určitě zaslouží. Přečtěte si u nás článek 7 důvodů, proč pít MatchaTea, který vám některé jeho kvality odtajní.

Soutěž o 3 balíčky Matcha Tea Harmony trvá do 31. 7. 2019.

Výherce vyhlásíme do 9. 8. 2019.

Děkujeme MatchaTea.cz za možnost o jejich skvělý, zdravý a chutný produkt soutěžit.

Pravidla soutěže

Jedinou podmínkou soutěže je bezplatná registrace na našem webu www.dobrakondice.cz

Po skončení soutěže vylosujeme z registrovaných uživatelů tři výherce.

Do soutěže jsou automaticky zahrnuti i ti, kdo jsou již registrováni.

Detailní pravidla soutěže naleznete na odkazu: https://www.dobrakondice.cz/MatchaTea

Co můžete vyhrát

  • Hlavní cena

    Matcha Tea Harmony

    Jindřich Svatoš, Eva Hadačová, Jiří Zmrzlík
 

Nemáte ještě svůj účet?

Zaregistrujte se a získáte u nás zcela zdarma řadu výhod :)