Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Kam na velikonoční prázdniny?

Publikováno: 8.3.2019

rodinný výlet
pro páry
zábava
Kde zaparkovat? Kde se najíst?

Velikonoční prázdniny připadají na čtvrtek 18. dubna, pátek je pak tzv. ostatním svátkem a v pondělí je samozřejmě taky volno. Získáte tak celých 5 dní volna. To je ideální příležitost vyrazit na výlet nebo menší dovolenou. Samozřejmě to záleží i na tom, zda Velikonoce slavíte tradičně. My vám přinášíme inspiraci, kam se podívat.

Co uvidíte

  1. Vyrazte na hory

    U nás už toho sněhu tolik není, ale 5 dní je dost na to, vyrazit někam do zahraničí. Když si vezmete dovolenou už od pondělí, tak ztratíte jen 3 dny dovolené, ale získáte 10 dní volna v kuse a to už může být opravdu hezká lyžovačka třeba v Itálii, Rakousku nebo Francii. Do některých středisek můžete jet na akci FREE SKI, kdy máte už skipas v ceně ubytování. V Itálii je krásné a oblíbené středisko Livigno, Val di Fiemme, Sella Ronda, Alta Valtelina a další. Do Rakouska se často jezdí do Kaprunu (Zell am See) nebo do střediska Wilder Kaiser. Ve Francii se těší velké oblibě jedno z největších lyžařských oblastí Trois Vallées, které se skládá z 8 propojených středisek.

  2. S dětmi do Šiklandu

    Od pátku do pondělního poledne bude v Šiklově mlýně probíhat velikonoční program. Hned v pátek na děti čeká animační program a otevřená půjčovna kostýmů, kde si budou moci vybrat převlek na nedělní karneval. Večer bude ve znamení soutěží, tance a hudby. V sobotu na vás čekají westernové aktivity a výuka country tanců. Den bude tematický vzhledem k svátkům, připraveno je hledání velikonočních vajíček spojené se soutěží o letní pobyt v Šiklově mlýně. V neděli nabarvíte vajíčka, upletete pomlázku a projdete se za zvířátky. Večer si užijete na již zmiňovaném karnevalu. V pondělí pak tradiční mrskačka a kolem oběda program končí.
  3. Velikonoce pro dospělé

    Bukovanský mlýn nabízí velikonoční zábavu s tradicemi a vínem. Pravé slovácké Velikonoce i tady začínají v pátek 19. dubna. Na sobotu je připravena degustace ve vinotéce Rotunda v režii sklepmistra. V neděli se těšte na ukázku a výuku lidových zvyků. Nabízí se také prohlídky větrného mlýna i s výkladem. V nedalekém Kyjově se tou dobou bude konat beseda u cimbálu, které se můžete zúčastnit. V okolních obcích (v Bukovanech a Miloticích) budou probíhat košty vín. Na výběr je spousta aktivit.
 

Nemáte ještě svůj účet?

Zaregistrujte se a získáte u nás zcela zdarma řadu výhod :)