Jak v redakci bojujeme proti stárnutí? Otestovali jsme produkty od nezestárni.cz

Jak v redakci bojujeme proti stárnutí? Otestovali jsme produkty od nezestárni.cz

Uživatelé ohodnotili:
92 %

Kdo by nechtěl vypadat o pár let mladší, že? S kolegy jsme se shodli, že nezáleží na pohlaví, věku ani životním stylu – vypadat dobře a především cítit se dobře je dnes zkrátka důležité. Proto nám udělaly velkou radost balíčky od nezestarni.cz plné kvalitní kosmetiky a doplňků stravy.

Produkty jsou stavěné na živém kolagenu. Pokud ho používáte formou kosmetických přípravků a zároveň jej užíváte vnitřně, účinky se objeví během pár týdnů. S nadšením jsme je otestovali a zde si můžete přečíst naše dojmy.

V redakčním dvouměsíčním testování byly tyto produkty od nezestarni.cz:

 • Omlazující kolagenová kúra a Vitamín C PLUS
 • Přírodní kolagen Invetia FACE
 • Kolagenový sprej na obličej a tělo
 • Kolagenové zklidňující tonikum
 • Intenzivní ochranný a regenerační krém na ruce

Hodnocení uživatelů:

Honza

Nejdřív bych chtěl říct, že jako chlap si na kosmetiku nepotrpím. Kolagenovou kúru jsem ale rád vyzkoušel, přeci jenom kdo by nechtěl vypadat mladší? Krém jsem teď v zimě ocenil. Dřív mě pálila suchá kůže na rukách a s tím je konec. Nemám po něm pocit mastných rukou a určitě ho budu používat dál. Tablety se dobře polykají, líbí se mi jejich složení a nepocítil jsem žádné nežádoucí účinky. Naopak bych řekl, že se zlepšila kvalita vlasů.
 • jednoduché užívání
 • poměrně rychle viditelné účinky
 • cena
0

Marek

Začnu vitamínem C - ten všichni známe a já si myslím, že by ho měl užívat každý. Tenhle od Inventia mi perfektně vyhovoval. Dále je tu živý kolagen. Těžko se to popisuje, ale po dvou měsících opravdu vypadám líp. Podle reakcí okolí jsem prý byl na dovolené :). Zkrátka ho doporučuji všem, kteří ještě nechtějí mít obličej jako důchodci a naopak zmírnit vrásky.
 • špičková kvalita
 • vyšší investice
0

Dagmar

O živém kolagenu jsem dřív nikdy neslyšela, takže jsem se vrhla do testování s radostí! Textura boží, vstřebání rychlé, výsledný efekt mimořádný. Ženy, je to pecka! Když použijete jako podklad pod make up, tak se neslévá do vrásek jako předtím. Co je ale nejlepší - po pár týdnech používání ten make up potřebovat nebudete!
 • po všech stránkách super :)
  0

  Kamila

  Dostala jsem k otestování živý kolagen, tonikum a sprej. Doposud se takové produkty v mojí rutině neobjevovaly, o to víc jsem mile překvapena. Minimálně sprej si určitě ponechám, protože je velmi snadno aplikuje a výsledek je vidět. Sérum se příjemně používá a pleť je hezky hladká. Tonikum beru jako věc pro pokročilé, kdo už má péči o pleť zmáknutou, může ji vylepšit tonikem. Moji suchou pleť nedráždí a není napnutá a to oceňuji, protože moc podobných přípravků se sehnat nedá.
  • mám díky séru hladší pleť
  • možná až moc různých produktů
  0

  Alena

  Kolagenový krémík si mě získal už po prvním týdnu. Celá sada je velice kvalitní a krásně se s ní pracuje, živý kolagen ale musím vychválit ze všeho nejvíc. Používala jsem ho před nanesením nočního a denního krému. Řekla bych, že takhle podpořil jejich účinky. Schválně jsem ho dala vyzkoušet i mojí mamince (67 let) a shodly jsme se, že ta investice za to stojí. Funguje na mladší i zralejší pleť a to tak, že časem je vyhlazenější, sjednocená a mizí drobné linky.
    0

    Pro hodnocení recenzí uživatelů musíte být přihlášeni.

    Facebook přihlášení
    Registrovat profil

    Nejčtenější

    instagram-svg c17d5218-e2fc-42ea-819e-539ea2e6c70d-svg Capa 1