Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více se dočtete zde

Naše vize

Vítejte v magazínu Dobrá kondice

Věříme, že přístup ke kvalitním informacím je prvním krokem ke spokojenému žití. Zároveň je skvělou potravou pro naši intelektuální část. Uvědomujeme si osobitost každého jedince, a přesto považujeme různé životní mezníky za obecně platné a zásadní. Právě k těm vám prostřednictvím našich článků nabízíme řadu zamyšlení. Naším cílem není výuka, nýbrž inspirace a možnost rozšířit si pohled na danou událost či tématiku.

Vizí našeho magazínu je vás skrze psané slovo inspirovat k drobným či větším změnám, které povedou k fyzické i duševní dobré kondici.

Mezi témata, která považujeme za klíčová, patří zdraví podpořené zdravou výživou a vhodným pohybem, rodina fungující v určité domácnosti a v neposlední řadě zamyšlení se nad psychologickými souvislostmi určitého chování a konání. Jako příjemné zpestření webu a přesto jako jeho důležitou součást chápeme recepty, včetně videoreceptů a tipy na výlet. Jednotlivé části jsou vzájemně provázány a podporují se, podobně jako tomu bývá v životě.

Na našich webových stránkách je také možnost účasti v registrované části, ve které se zabýváme různými tématy do větších podrobností. Registrace je zdarma a přináší řadu dalších výhod. Na facebooku jsme též zřídili diskuzní skupinu Klub v dobré kondici, kde se vzájemně můžeme inspirovat.

Přejeme příjemné a obohacující čtení.

Redakční tým

 

Nemáte ještě svůj účet?

Zaregistrujte se a získáte u nás zcela zdarma řadu výhod :)